Discussies: verschil tussen versies
Regel 7: | Regel 7: | ||
|- | |- | ||
| [[Denk mee met Standaarden|Standaarden]] || Geen || Geen | | [[Denk mee met Standaarden|Standaarden]] || Geen || Geen | ||
|- | |||
| [[Denk mee met de Bedrijfsfuncties|Bedrijfsfuncties]] || [https://www.wilmaonline.nl/index.php/Denk_mee_met_de_Bedrijfsfuncties Gegevensbeheer een primaire functie?] || Actief | |||
|- | |- | ||
| [[Denk mee met de Bedrijfsfuncties|Bedrijfsfuncties]] || [https://www.wilmaonline.nl/index.php/Onderwerp:V6p0djzt0qrkobmd Conventie namen bedrijfsfuncties] || Gesloten | | [[Denk mee met de Bedrijfsfuncties|Bedrijfsfuncties]] || [https://www.wilmaonline.nl/index.php/Onderwerp:V6p0djzt0qrkobmd Conventie namen bedrijfsfuncties] || Gesloten |
Versie van 4 feb 2020 12:54
WILMA Online is er voor en door de waterschappen. Heb jij een vraag of opmerking? Deel deze hier zodat we door samen te werken de WILMA kunnen verbeteren. Je kunt actief deelnemen als je je eerst even aanmeldt/registreert.
WILMA Architectuur[bewerken]
Onderdeel | Discussie | Status |
---|---|---|
Standaarden | Geen | Geen |
Bedrijfsfuncties | Gegevensbeheer een primaire functie? | Actief |
Bedrijfsfuncties | Conventie namen bedrijfsfuncties | Gesloten |
Bedrijfsfuncties | Meer nadruk op effecten | Gesloten |
Referentiecomponenten | Bestuur- en Raadsinformatiecomponent | Actief |
WILMA Domeinarchitecturen[bewerken]
Onderdeel | Discussie | Status |
---|---|---|
Afvalwaterzuivering | Bedrijfsfuncties en subfuncties afvalwaterketen | Actief |
Watersysteembeheer | Geen | Geen |
Waterveiligheid | Geen | Geen |
WILMA Communities[bewerken]
Onderdeel | Discussie | Status |
---|---|---|
Actualisatie WILMA | geen | geen |
Omgevingswet | Applicatiereferentiecomponenten | Actief |
Gegevensmanagement | Bronvermelding | Actief |
Gegevensmanagement | Omgekeerde volgorde | Actief |
Gegevensmanagement | Principes voor het informatiestelsel van de waterschappen | Actief |
Informatieveiligheid | Geen | Geen |
Afvalwaterketen | Geen | Geen |