WILMA Agenda: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 10: | Regel 10: | ||
|- | |- | ||
| wo 25 september 2019 || Community Actualisatie WILMA || Werkoverleg | | wo 25 september 2019 || Community Actualisatie WILMA || Werkoverleg | ||
|- | |||
| di 29 oktober 2019 || Community Omgevingswet || Vervolgbijeenkomst | |||
|- | |- | ||
| do 31 oktober 2019 || Community Data delen || 1e bijeenkomst | | do 31 oktober 2019 || Community Data delen || 1e bijeenkomst | ||
|- | |- | ||
| wo 11 december 2019 || Community Omgevingswet || Vervolgbijeenkomst | | wo 11 december 2019 || Community Omgevingswet || Vervolgbijeenkomst |
Versie van 18 sep 2019 16:01
Datum | Bijeenkomst | Toelichting |
---|---|---|
ma 23 september 2019 | Terugkomdag Volwassenheidsscan | Bespreken resultaten evaluatie |
di 24 september 2019 | Vooroverleg Community Data delen | Bepalen agenda 1e bijeenkomst community Data delen 31 oktober |
wo 25 september 2019 | Community Actualisatie WILMA | Werkoverleg |
di 29 oktober 2019 | Community Omgevingswet | Vervolgbijeenkomst |
do 31 oktober 2019 | Community Data delen | 1e bijeenkomst |
wo 11 december 2019 | Community Omgevingswet | Vervolgbijeenkomst |
do 23 januari 2020 | Community Omgevingswet | Vervolgbijeenkomst |
di 3 maart 2020 | Community Omgevingswet | Vervolgbijeenkomst |
do 16 april 2020 | Community Omgevingswet | Vervolgbijeenkomst |
di 26 mei 2020 | Community Omgevingswet | Vervolgbijeenkomst |
do 9 juli 2020 | Community Omgevingswet | Vervolgbijeenkomst |
Ben je geïnteresseerd in één van deze communities en graag aan willen sluiten bij de overleggen? Neem dan contact op via wilma@hetwaterschapshuis.nl